پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 212 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 207 بازدید تماس بگیرید

  سگ ساموئید

  5 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 207 بازدید تماس بگیرید

  سگ باکسر

  5 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 206 بازدید تماس بگیرید

  ژرمن شولاین

  5 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 227 بازدید 9,800,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 229 بازدید 4,000,000 تومان

  توله ژرمن

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 278 بازدید تماس بگیرید

  سگ دالمیشن

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 222 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 225 بازدید تماس بگیرید
 • به سرپرستی گرفتن سگ ها در اصفهان

  پت روز بستری مناسب برای واگذاری و به سرپرستی گرفتن انواع حیوانات است. این صفحه در پت روز نیز با هدف یافتن واگذار کنندگان سگ و سرپرستان دلسوز و مسئولیت پذیر در اصفهان ایجاد شده است. یکی از نکاتی که هنگام به سرپرستی گرفتن سگ باید به آن توجه کرد شرایط آب وهوایی آن منطقه است. اصفهان منطقه ای با آب و هوای خشک و معتدل می باشد که از جمله نژاد های مناسب برای آب و هوای اصفهان ، می توان شیتزو، پیکینیز، تریر، بولداگ، دوبرمن، پاگ و … را نام برد.

  خرید و فروش سگ در اصفهان

  خرید و فروش نوعی تجارت است که باید به این توجه کرد که موضوع خرید و فروش نمیتواند حیوانات باشند زیرا حیوانات کالا نیستند. این موضوع صرفا برای حیوانات وحشی نیست و در مورد حیوانات خانگی مانند سگ نیز صدق می کند. پت روز نیز با خرید و فروش سگ و هر حیوان دیگری موافق نیست و در تلاش است سرپرستان مهربان و دوستدار حیوانات برای سگ های آگهی شده در این سایت بیابد. همچنین اگر به دنبال آگهی های سگ در اصفهان هستید لیست آگهی ها بر اساس شهر فیلتر شده است که دسترسی شما به آن ها راحت تر باشد.

  واگذاری سگ در اصفهان

  در پروسه واگذاری سگ، شرایط و نکات خاصی وجود دارد که باید رعایت شوند. یکی از این شرایط صلاحیت سرپرستان است که قصد نگهداری حیوان خانگی را دارند. از دیگر نکات داشتن شرایط نگهداری کامل و پرورش مسئولانه می باشد. زیرا این سگ قرار است از سرپرست فعلی خود جدا شود و این موضوع ممکن است اگر به دفعات تکرار شود باعث ایجاد اختلالات رفتاری در سگ شود و به سلامت آن آسیب بزند.

  همچنین یکی از نکاتی که کمتر به آن توجه می شود هزینه های متقبل شده سرپرست قبلی از قبیل اقدامات بهداشتی و درمانی است. از این رو صاحبان قبلی تمایل دارند هنگام واگذاری این هزینه ها را در نظر بگیرند که در این صورت دو طرف میتوانند توافقی قیمت سگ را برای واگذاری مشخص کنند. در این موارد پت روز هیچگونه مسئولیتی ندارد و به عهده طرفین می باشد.

  قیمت گذاری سگ در اصفهان

  اگر ساکن اصفهان هستید و قصد خرید سگ را دارید این صفحه انواع آگهی های مربوط به سگ در اصفهان را نشان میدهد و قیمتی که واگذار کننده در نظر گرفته را می توانید مشاهده کنید.
  همانطور که گفته شد خرید و فروش سگ کار پسندیده ای نیست و پت روز نیز با خرید و فروش سگ در اصفهان و دیگر شهرها موافق نمی باشد. اما برای هزینه های ذکر شده که سرپرست قبلی متقبل شده است قیمت گذاری سگ با توجه به این هزینه ها برای سرپرست قبلی و جدید معقول خواهد بود. و این توافقی می باشد بین طرفین.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *