پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 215 بازدید تماس بگیرید

  سگ روتوایلر_روتفایلر

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 212 بازدید تماس بگیرید

  سگ ژرمن شپرد شولاین

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 210 بازدید 2,000,000 تومان

  سگ میکس گلدن

  5 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 215 بازدید تماس بگیرید

  سگ گلدن

  5 ماه قبل
 • سرپرستی گرفتن سگ در شیراز

  سرپرستی گرفتن سگ در شیراز با آگهی های تفکیک شده براساس شهرها در پت روز دسترسی به آن ها را راحت کرده است. کسانی که ساکن شهر شهیراز یا شهرستان های استان فارس هستند و درخواست سرپرستی و یا خرید سگ در شیراز را دارند می توانند به راحتی آگهی های مرتب به شهر خود را بیابند و انتخاب کنند.

  اگر به دنبال سرپرستی گرفتن یا خرید سگ در شیراز هستید هنگام به سرپرستی گرفتن سگ حتما به شرایط آب و هوایی شهر و منطقه خود توجه کنید زیرا نژاد های مختلف سگ مناسب با آب و هوای مختلف نیز می باشند و آب و هوای نامناسب سلامت آن ها را به خطر می اندازد. شهر شیراز دارای آب و هوای خشک و در اکثر مواقع گرم است. با توجه به این موضوع سگ هایی با پوشش خز یک لایه و کوتاه مناسب تر برای شهر شیراز هستند.

  خرید و فروش سگ در شیراز

  پت روز با تجارت خرید و فروش سگ موافق نیست و معتقد است به سرپرستی گرفتن سگ بهتر است. زیرا در تجارت خرید و فروش هر چیزی جز کالا خرید و فروش آن غیر اخلاقی می باشد. چه حیواناتی مانند سگ و گربه که به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شوند و چه حیوانات وحشی همگی ذاتا به طبیعت تعلق دارند.

  اما حیواناتی هستند که بر اثر صدمات وارد شده یا ترک شدن توسط والدین در تولگی دیگر قادر به زندگی کردن به تنهایی نیستند و به مراقبت و خانواده جدید نیازدارند و نگهداری از این حیوانات می تواند کمک بزرگی به آن ها بکند. شما نیز می توانید به جای خرید و فروش سگ در شیراز واگذار کردن و به سرپرستی گرفتن سگ ها را عادی سازی و فرهنگ سازی کنید

  واگذاری سگ در شیراز

  ممکن است در مواردی صاحبان سگ دیگر قادر به نگهداری از سگ خود نباشند و تصمیم به واگذاری آن بگیرند در این مواقع سرپرستان قبلی به دلیل عشق و علاقه به سگ به این مورد توجه می کنند که سرپرست جدید صلاحیت نگهداری از سگ را داشته باشد و فردی مسئولیت پذیر، مهربان و صبور باشد و تمامی امکانات رفاهی سگ را فراهم کند. برای واگذاری سگ در شیراز نیز می توانید با درج آگهی در پت روز به دنبال سرپرستان مسئولیت پذیر در شیراز باشید.

  قیمت و خرید سگ در شیراز 

  در هنگام واگذاری سگ صاحبان آن ها علاوه بر صلاحیت سرپرست جدید ممکن است هزینه هایی که برای درمان، بهداشت و آموزش آن در طی مدت نگهداری سگ متقبل شده اند را به عنوان قیمت سگ به صورت توافقی با سرپرست جدید در نظر بگیرند.

  همچنین باید بدانید که سگ هایی که از قبل صاحب داشته اند همزیستی راحت تری به دلیل تربیت هایی که شده اند با انسان ها دارند و زحمت کمتری نیز برای صاحب جدید ایجاد می کنند. بنابراین بین طرفین هزینه و قیمتی جهت واگذاری و یا خرید سگ در نظر می گیرند و طرفین بر سر هزینه به توافق میرسند و پت روز در این خصوص مسئولیتی ندارد.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *