پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 207 بازدید 3,200,000 تومان

  گربه پرشین و بریتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 229 بازدید تماس بگیرید

  گربه اسکاتیش بریتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 204 بازدید تماس بگیرید

  سگ مالینیوز

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 208 بازدید تماس بگیرید

  گربه پرشین_اسکاتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 211 بازدید 2,000,000 تومان

  گربه اسکاتیش فولد

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 210 بازدید 2,500,000 تومان

  سگ پیت بول

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 206 بازدید تماس بگیرید

  سگ دوبرمن اروپایی

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 208 بازدید

  سگ ژرمن شپرد

  4 ماه قبل
 • به سرپرستی گرفتن و واگذاری سگ در مشهد

  سگ ها موجوداتی مهربان و وفادار هستند و از گذشته به عنوان دوست و نگهبان در کنار انسان زندگی می کنند. امروزه نیز با تغییر سبک زندگی انسان ها و افزایش شهر نشینی، سگ ها نیز به شیوه های متفاوتی در کنار انسان ها زندگی می کنند. از جمله این شیوه ها می توان سرپرستی گرفتن سگ را نام برد که امروزه به دلایل متفاوتی انجام می شود. یکی از این دلایل جلوگیری از خرید و فروش سگ و تجارت حیوانات خانگی است.

  پت روز نیز به عنوان بستری برای پیدا کردن سرپرستان دلسوز برای سگ ها و دیگر حیوانات خانگی با خرید و فروش سگ موافق نیست و پیشنهاد می کند اگر قصد نگهداری از حیوانی را دارید آن را به سرپرستی بگیرید. این صفحه از پت روز به طور اختصاصی برای آگهی های واگذاری سگ در مشهد و به سرپرستی گرفتن سگ در مشهد ساخته شده است.

  توجه کردن به شهری که در آن زندگی می کنید برای به سرپرستی گرفتن سگ بسیار مهم است. در سایت پت روزبا فیلتر کردن آگهی ها بر اساس شهر دسترسی به آگهی های مخصوص شهرتان را راحتر کرده است.
  اما اینکه چرا باید به شهرمحل سکونت برای خرید سگ توجه کنیم ممکن است برای شما سوال باشد.

  در جواب این سوال باید گفت که شهر های مختلف از نظر فرهنگ، منطقه آب و هوایی و امکانات رفاهی مانند درمانگاه های دامپزشکی و پارک های مخصوص سگ ها ممکن است دارای محدودیت هایی باشند و شما را برای نگهداری سگ به چالش بکشند.

  همانطور که می دانید شهر مشهد از لحاظ فرهنگی یکی از مراکز مهم مذهبی و زیارتی و همچنین شهری با آب و هوای متغییر می باشد. شما باید به هنگام خرید سگ در مشهد حتما به این نکات توجه و آن ها را در نظر بگیرید.

  خرید و فروش و قیمت گذاری سگ در مشهد

  در مواردی ممکن است سرپرست سگ که ساکن شهر مشهد می باشد، دیگر امکان نگهداری از سگ خود را نداشته باشد و اقدام به واگذاری یا فروش سگ در مشهد بکند که این صفحه از پت روز به شما کمک می کند آگهی خود را ثبت کنید و کسانی که درخواست به سرپرستی گرفتن سگ دارند به راحتی آگهی های مرتبط با شهر مشهد را بیابند.

  در این موارد این اماکن برای واگذار کننده سگ در نظر گرفته شده تا هزینه های متقبل شده سگ را به عنوان قیمت سگ و به صورت توافقی برای سرپرست بعدی در نظر بگیرند. شما در این صفحه از سایت لیستی از آگهی های که در آن ها قیمت سگ در مشهد را قرار داده می توانید مشاهده کنید و جهت خرید با صاحب سگ بر سر قیمت و هزینه های آن به توافق برسید.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *