پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 202 بازدید تماس بگیرید

  گربه اسکاتیش

  3 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 200 بازدید تماس بگیرید

  واگذاری پرشین فلت

  3 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 212 بازدید تماس بگیرید

  هیمالین بلو پوینت

  5 ماه قبل
 • سایت پت روز همواره در تلاش است با ایجاد بستری مطمئن و قابل اعتماد سرپرستان دلسوز و مسئولیت پذیر را برای واگذاری گربه در اصفهان و دیگر شهرهای ایران فراهم کند. گربه ها حیوانات حساسی هستند و شخصیت های متفاوتی دارند به همین دلیل انتخاب سرپرستی که با گربه ها آشنایی داشته باشد بسیار مهم است. همچنین که اگر می خواهید گربه خود را بعد از مدت ها در کنار شما بودن به فروش برسانید، باید در انتخاب سرپرست دقت زیادی بکنید.

  اگر شما ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال خرید گربه در اصفهان می باشید، سایت پت روز با فراهم کردن این قابلیت خود که آگهی های حیوانات خانگی مثل گربه بر اساس شهرها فیلتر شده است و شما می توانید به راحتی آگهی های مرتبط با شهر خود را جداگانه مشاهده کنید. این صفحه از پت روز نیز مختص آگهی های خرید و فروش یا واگذاری گربه در اصفهان می باشد.

  خرید و فروش گربه در اصفهان

  هر زمان که حرف از خرید و فروش گربه و یا هر حیوان دیگری باشد؛ اولین چیزی که به ذهنمان می رسد این است که این کار اخلاقی نیست. اما به این نکته توجه نمی شود که ممکن است سرپرست گربه مجبور به این کار در شرایط مختلف مثل مهاجرت، ناسازگاری با حیوان قبلی و حتی طلاق بخواهد که گربه خود را بفروشد.

  این سرپرستان قطعا هزینه های زیادی را برای سلامت، بهداشت و نگهداری گربه خود کرده باشد و مبلغی را برای جبران هزینه ها به عنوان قیمت گربه مطرح کند که در این صورت واگذار کننده و سرپرست جدید می توانند توافقی قیمتی را برای فروش گربه در نظر بگیرند. در سایت پت روز خرید و فروش گربه در اصفهان با این شرایط صورت می گیرد و با در نظر گرفتن شرایط نگهداری مناسب سرپرست جدید گربه خود را واگذار کنند.

  پس اگر شما قصد خرید گربه در اصفهان و دیگر شهرهای اصفهان را دارید می توانید لیست قیمت گربه های موجود در اصفهان را مشاهده کنید و انتخاب مناسبی را داشته باشید.

  نکات مهم به سرپرستی گرفتن گربه در اصفهان

  نکته مهمی که وجود دارد این است که باید به سن گربه توجه کنید و گربه های تازه متولد شده را به سرپرستی نگیرید زیرا آنها به مادر خود بسیار وابسته هستند و برای سازگاری با انسان نیاز است که دوره ای را در کنار مادر و خواهر برادر های خود بگذارند در این دوره گربه ها با خواهر بردارهای خود بازی می کنند و می آموزند تا چه حد گاز بگیرند و یا تا چه حد چنگ می اندازند زیرا اگر هنگام گاز گرفتن فشار زیادی بدهند هم بازی آن ها واکنش نشان داده و دوری می کند و به تدریج می آموزد که تا چه حد گاز بگیرد تا همبازی آن آسیب نبیند.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *