پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 218 بازدید 3,200,000 تومان

  گربه پرشین و بریتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 240 بازدید تماس بگیرید

  گربه اسکاتیش بریتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 221 بازدید تماس بگیرید

  گربه پرشین_اسکاتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 222 بازدید 2,000,000 تومان

  گربه اسکاتیش فولد

  4 ماه قبل
 • کاربر گرامی 

  این صفحه به منظور تشکیل زیرساختی مناسب برای واگذاری مسئولیت مراقبت از گربه در مشهد ایجاد شده است. پت روز بستری امن برای واگذاری نژادهای مختلف گربه همچون اسکاتیش، بریتیش و پرشین می‌باشد. امیدواریم بتوانیم با حمایت از حیوانات، مراقبت از آن‌ها را به سرپرست‌هایی مسئولیت‌پذیر بسپاریم. در ادامه مهم‌ترین شرایط واگذاری گربه در مشهد و حومه را به شما عزیزان می‌گوییم.

   

  قیمت گذاری گربه در مشهد 

  ما معتقدیم حیوانات کالا نیستند که بتوان آن‌ها را قیمت‌گذاری و خرید و فروش کرد. اما ممکن است سرپرست قبلی آن‌ها به خاطر تغییر شرایط زندگی، نتواند مراقبت خود را ادامه دهد. در چنین شرایطی افراد می‌توانند هزینه‌های مربوط به نگهداری و مراقبت از گربه خود را از سرپرست بعدی دریافت کنند. نگهداری از گربه در منزل نیازمند انجام اقدامات درمانی همچون تزریق واکسن، ضد انگل و … است که باید به طور دوره‌ای انجام شود. پت روز هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مورد بر عهده خود ندارد.

  دسترسی به لیست قیمت آگهی‌های گربه در مشهد

  ما در پت روز لیست آگهی‌های واگذاری سرپرستی گربه‌ها را با توجه به شهرها و استان‌ها تفکیک کرده‌ایم. با این کار دسترسی سرپرست‌ها به یکدیگر به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. اما اگر شرایط حمل و نقل برای شما وجود دارد، می‌توانید شهرها و استان‌های اطراف مشهد را نیز بررسی نمایید.

   

  نکات مهم پیش از پذیرش مسئولیت گربه‌ها 

  گربه‌ها حیواناتی اجتماعی هستند و عواطف و احساسات خود را به صاحب‌شان نشان می‌دهند. این حیوان به راحتی با شما ارتباط برقرار کرده و اگر به او کمی غذا بدهید، با شما دوست می‌شود. آن‌ها عاشق بازی کردن و چرخیدن به دور صاحب خود هستند. هنگام خرید گربه یا قبل از آن که مسئولیت نگهداری از یک گربه را به عهده بگیرید، از شرایط مراقبت از او مطمئن شوید.

  گربه‌ها هم مثل انسان‌ها نیاز به مراقبت‌های فیزیکی و درمانی دارند. پیش از آن که مسئولیت مراقبت از آن‌ها را بر عهده بگیرید، مطمئن شوید که می‌توانید از عهده انجام این گونه اقدامات برآیید. نژادهای مختلف گربه‌ها نیازمند توجه و مراقبت خاص خود هستند. تزریق واکسن‌های دوره‌ای سه گانه، یادآور سه گانه، هاری و ضدانگل از جمله کارهایی است که به طور دوره‌ای باید برای گربه خود انجام دهید.

  نگهداری از گربه در آپارتمان 

  شهر مشهد مانند دیگر شهر های بزرگ کشور اکثر مردم در آپارتمان ها زندگی می کنند، بنابراین هنگام خرید گربه در مشهد باید به چند نکته توجه کنید، گربه‌ها موجودات آرامی هستند و به این خاطر که سر و صدای زیادی ندارند، می‌توان از آن‌ها در آپارتمان نیز مراقبت کرد. با این وجود بسیاری از مجتمع‌های مسکونی طبق مقرراتی که دارند، اجازه نگهداری از حیوانات خانگی را در آپارتمان نمی‌دهند. اگر مشکلی در نگهداری از گربه در واحد مسکونی خود ندارید، بهتر است جای امنی در خانه خود را برای زندگی او اختصاص دهید. چرا که گربه‌ها زندگی در یک جای نرم و امن را دوست دارند.

  این حیوان تمام طول عمر خود را در حال دویدن، خوابیدن، غذا خوردن و بازی کردن است. علاوه بر این گربه‌ها بیشتر ساعت‌های عمر خود را در خواب هستند. بنابراین برای مراقبت از گربه در خانه‌تان ابتدا باید جای خواب و زندگی گرم و نرمی را برای استراحت و خواب او تهیه کنید.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *