پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 443 بازدید 5,000,000 تومان

  گربه پرشین نر بلو

  7 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 446 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 469 بازدید تماس بگیرید

  واگذاری گربه پرشین

  7 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 455 بازدید 8,000,000 تومان

  گربه پرشین واسکاتیش

  8 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 437 بازدید 13,000,000 تومان

  گربه بریتیش رنگ طوسی

  8 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 442 بازدید تماس بگیرید

  گربه توله پرشین زیبا

  8 ماه قبل
 • افراد زیادی هستند که به دلایل مختلف دیگر قادر به نگهداری از گربه خود نیستند و اقدام به واگذاری گربه خود می کنند. در این موارد بهترین کار این است که به جای خرید گربه درخواست به سرپرستی گرفتن این گربه ها را بکنید تا هم سرپناهی برای این حیوانات مهیا کنید و هم از تجارت خرید و فروش گربه جلوگیری کنید.

  زیرا در این روش با نخریدن گربه از دلالان خرید و فروش گربه ها به تجارت آن ها کمک نمی کنید و با کم شدن خریدار دیگر توله کشی از حیوانات توسط این افراد کمتر خواهد شد. با این کار حیوانات بی سرپرست و بی پناه نیزیک خانه و خانواده دلسوز پیدا خواهند کرد.

  نکاتی نیز در واگذاری گربه باید به آن ها توجه کرد که شامل در نظر گرفتن صلاحیت فرد مورد نظر برای به سرپرستی گرفتن از نظر داشتن شرایط نگهداری، صبوری و مسئولیت پذیری، آشنایی با خصوصیات گربه ها و … می باشد.

  در راستای پیش برد روش واگذاری و به سرپرستی گرفتن گربه و دیگر حیوانات سایت پت روز اقدام به راه اندازی و فراهم کردن بستری برای درج آگهی برای یافتن واگذار کننده ها و کسانی که درخواست سرپرستی گرفتن گربه ها را دارند کرده است.

  و با قابلیت تفکیک شهرها آگهی های واگذاری مخصوص هر شهر به صورت جداگانه قابل مشاهده است. در این صفحه از پت روز نیز آگهی های واگذاری گربه در شیراز موجود می باشد و سرپرستان که توانایی نگهداری از یک گربه را دارند و در شهر شیراز ساکن هستند می توانند برای سرپرستی گرفتن گربه در شیراز اقدام کنند.

  قیمت گربه در شیراز

  پت روز با در نظر گرفتن تمامی جوانب برای راحتی کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که سرپرستان قبلی بتوانند با توجه به هزینه هایی که تا به حال انجام داده اند از قبیل اقدام های پزشکی، سلامتی و نگهداری مبلغی را به عنوان قیمت گربه در شیراز در نظر بگیرند. در حالی که این گربه ها از نظر اهلی بودن و تربیت شده بودن و همچنین که بیشتر آن ها دارای نژاد های خاص هستند امتیاز مثبتی نسبت به دیگر گربه ها دارند.

  خرید وفروش گربه در شیراز

  شهر شیراز یکی از شهرهای خوش آب و هوا و زیبای کشورمان می باشد. شما برای نگهداری و خرید گربه در شیراز باید به چند نکته توجه کنید، شهر شیراز با توجه به اینکه یک کلان شهر می باشد باید هنگام خرید گربه و یا هر حیوان خانگی دیگر به شرایط زندگی خود و محیطی که در آن زندگی می کنید توجه کنید، از آنجا که کلان شهر ها جمعیت زیادی را در خود جا داده اند و آلودگی هوا در این مناطق زیاد بوده باید هنگام خرید گربه و یا به سرپرستی گرفتن آن محیطی سالم و طبیعی را در منزل خود فراهم کنید و شرایط رفاهی و و به نوع تغذیه گربه توجه کنید.

  این را هم باید در نظر داشته باشید که خرید و فروش گربه در شیراز و یا هر شهر دیگری کار پسندیده ای نمی باشد ولی از آنجا که سرپرستان قبلی گربه هزینه های مختلفی را در خصوص نگهداری گربه خود تقبل کرده اند، با توافق با سرپرست جدید مبلغی را در نظر میگیرند و به توافق می رسند.

  شما در این صفحه از سایت لیست قیمت آگهی های خرید گربه در شیراز را مشاهده می کنید که پت روز جهت تسهیل در امر واگذاری گربه در شیراز این صفحه را ایجاد نموده است.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *