پت‌روز
پت‌روز
 • افزودن به علاقه‌مندی 217 بازدید تماس بگیرید

  گربه اسکاتیش بریتیش

  4 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 208 بازدید 3,500,000 تومان

  گربه پرشین و اسکاتیش

  5 ماه قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 232 بازدید تماس بگیرید

  گربه پرشین

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 227 بازدید تماس بگیرید

  گربه پرشین

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 221 بازدید 4,800,000 تومان

  بچه گربه بریتیس چینجیلا

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 228 بازدید 3,800,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 225 بازدید 1,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 260 بازدید 7,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 223 بازدید 2,000,000 تومان
 • کاربر گرامی پت روز

  این صفحه از سایت باهدف واگذاری گربه در تهران ایجاد شده است، گامی موثر و مهم جهت پیدا کردن سرپرست های با مسولیت و مهربان، همانطور که می دانید گربه یک گونه اهلی از پستانداران گوشتخوار است که به دلیل جثه کوچک و رفتار طناز از آن به عنوان حیوان خانگی استفاده می شود. پت روز با ایجاد بستری مناسب برای واگذاری گربه در تهران در تلاش است که این موجودات دوست داشتنی و طناز را به کسانی که دوستار واقعی گربه ها و بامسئولیت هستند معرفی کند.

  واگذاری گربه در تهران

  واگذاری گربه در تهران، روشی مناسب برای نگهداری از گربه های خانگی است که صاحبان آنها به دلیل مسافرت، بیماری، مشغله شغلی یا تغییر شرایط زندگی توان و شرایط نگهداری از آنها را ندارند.
  همچنین واگذاری گربه به افراد علاقمند و مطمئن، این اطمینان خاطر را در صاحب اولیه گربه ایجاد می کند که دریافت کنندگان گربه شرایط مناسبی برای نگهداری از گربه واگذار شده را فراهم کرده و گربه را آزار و اذیت نمی کنند.

  قیمت گذاری گربه 

  پت روز معتقد است که حیوانات کالا نیستند و با خرید و فروش گربه ها و با قیمت گذاری کردن حیوانات موافق نیست، ولی از آنجا که صاحبان گربه ها هزینه های از لحاظ بهداشتی، درمانی و… برای گربه خود داشته اند، بنابراین آنان برای واگذاری گربه خود و نگهداری از آن معمولا قیمتی را به کسی که درصدد نگهداری از آن را دارد، اعلام می کنند. و خیلی از آن ها اگر قرار باشد گربه خود را به دیگران واگذار نمایند ترجیح می دهند گربه خود را با توجه به شرایط قیمت گذاری کنند.

  افرادی که از انواع گربه های خانگی در نژادهای مختلف نگهداری می کنند اگر به هر دلیل نتوانند به نگهداری از این موجودات ادامه دهند معمولا آنها را به مراکز نگهداری یا دیگر علاقمندان واگذار می کنند.

  خرید و فروش گربه در تهران

  همانطور که در بالا گفته شد پت روز با خرید و فروش گربه ها موافق نیست. واگذاری گربه در تهران یک راه و روش معمول برای انتقال سرپرستی انواع گربه های خانگی است. 

  اما با توجه به تورم و شرایط سخت زندگی، سرپرستی از گربه های خانگی بخصوص گربه هایی که از نژادهای شناخته شده و معتبر هستند برای متقاضیان این امر هزینه بر بوده و فرد متقاضی برای در اختیار گرفتن سرپرستی یک گربه سالم با نژاد معتبر باید هزینه های لازم برای واگذاری آن را تامین نمایند.

  صاحبان گربه در تهران یا شهرهای دیگر پس از پیدا کردن افراد علاقمند به دریافت سرپرستی گربه فقط هزینه اولیه برای خرید گربه را از او دریافت کرده و علاقه ای به گرفتن سود در این نوع نقل و انتقال حیوانات خانگی را ندارند. و همانطور که ذکر شد در این نقل و انتقالات پت روز هیچگونه مسئولیتی ندارد.

  لذا برای واگذار کردن سرپرستی گربه در تهران، پت روز بستری مناسب برای پیدا کردن افراد علاقمند به نگهداری از گربه های خانگی است.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *